Retaproje olarak, Mimari Çözümler Tasarımlar Yaratıcılık Üretiyoruz

1993 yılında başlayan yolculuğumuzdan bu yana; RETA PROJE, projelerdeki yaratıcı işlere yenilikçi yaklaşımını ve bilgi birikimini sunar.

Büyük ölçekli kentsel dönüşüm projelerinin yanı sıra; mimari, peyzaj, iç mimari ve görselleştirme projelerini ve tüm mühendislik projelerini sağlıyoruz; anahtar teslimi projelerde uygulama ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Siz hayal edin biz tasarlayalım.

Kamu binaları, ticari binalar ve kültür kompleksleri gibi birçok alanda işlevsel ve gerçekçi projeler sunuyoruz. Kullanıcı odaklı yaşam alanları, sosyal tesisler, kamu binaları ve daha fazlasını çevresel faktörleri göz önünde bulundurarak tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Yaratıcı mimari çözümler

İç mekan işlerinin kapsamı, kamu, özel ve özel binaların iç mekanlarının ve 3 boyutlu görsel sunumlardan imalat detaylarına kadar proje elemanlarının tasarlanmasını içerir. Proje ve kullanıcı gereksinimleri doğrultusunda iç mekanlar oluşturulmakta ve mekânsal ihtiyaçları karşılayan dekoratif unsurlarla zenginleştirilmektedir.

Farklı vizyona sahip tasarımlar

Projelerimizde peyzaj ve rekreasyon alanlarına büyük önem veriyoruz. Çalışma alanımız şehir mobilyaları, yaya aksları, yürüyüş ve bisiklet yolları, outdoor fitness alanları, çocuklar için oyun alanları, su elementlerinin kullanımı, sert ve yumuşak yüzey çözümleri, yapısal ve bitkisel projelerin hazırlanmasıdır.

Yüksek kaliteli projeler

Projeyi gerçekçi bir şekilde temsil eden ve projeyi hayata geçiren 3 boyutlu görsellerin ve animasyonların eksiksiz üretimini içerir.

Tasarım ve bilimin buluştuğu yer

Tüm projelerin ana arterlerini oluşturan altyapı ve mühendislik hizmetleri verilmektedir. Uzman altyapı ekibimiz, inşaat mühendislerimiz (betonarme ve çelik), elektrik mühendislerimiz ve makine mühendislerimiz doğru ve fonksiyonel tasarımlar yaparak tasarıma ışık tutmaktadır.

Modern yaşam için tasarımlar

Bölgenin konumu, ihtiyaçları ve fizibilite çalışmalarının son dönemdeki düzenlemelerine göre kentsel tasarım ve planlama yapılır. Mimari, rekreasyon alanları ve altyapının tasarımı detaylı analiz edilerek projelendirilir.